Skip to content

Alternative

9 thoughts on “ Ģežablis - Iļģi - Ej tu dejot (CD, Album)

  1. U martu Gruja jem me tjetrin per letra, kogja ron m’ka ardh kur e nxana tu m’tradhtu me te! May 27, ; Me tregoj qe gjat mardhanjeve me Burrin e vet, kishte paramendu se Une isha ne vendin e tij dhe May 27, ; Jam krenar qe kam mbaru nje lidhje ku Ti gjith je mburr para te tjerve se mund t’besh me mu cfar te dush! May 27,
  2. Një makinë e tipit "Range Over" është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit.Mësohet se mjeti i përket shtetasit me iniciale M.A. i cili e kishte parkuar pranë banesës së tij. Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental. Njoftimi i Policisë: Gjatë mbrëmjes së djeshme ka rënë zjarr në mjetit tip “Range Rover”, në pronësi të shtetasit M.A., Mjeti ishte.
  3. Jun 18,  · Gazeta?Bild? ashtu siç e kishte paralajmëruar ka publikuar këtë të hënë 16 përgjime të reja, këtë herë nga dosja "" mbi zgjedhjet vendore të vitit në qarkun e Dibrës, audio-përgjime, të cilat prokurorët ose Partia Demokratike ia kanë dërguar gazetarit gjerman Peter adrierdredironcrusherkeswyn.xyzinfoë prej bisedave të përgjuara përfshin edhe kryeministrin Edi Rama më një zyrtar lokal.
  4. Përjetimi i ankthit mund të jetë një luftë e përditshme për disa njerëz, por shkencëtarët besojnë se muzika është një mënyrë e mirë për ta adrierdredironcrusherkeswyn.xyzinfo David Lewis-Hodgson, përfaqësues i ‘Mindlab I.
  5. Albi Mall, qendra më e madhe tregtare në rajon, rihap dyert nga data 1 qershor! Që nga 1 qershori, qendra tregtare Albi Mall do t’i rihap dyert për të ju rikthyer normalitetit.
  6. Released by the Upe tuviem un tāliem recording label, the CD contains a number of selections from the group’s albums released over the past decade. The collection, which covers the years from , selects songs from the albums Sēju vēju, Kaza kāpa debesīs, Ne uz vienu dienu, Ej tu dejot.
  7. მხოლოდ ქართულად დუბლირებული ფილმები, კინოები.
  8. | 13 Gusht | 13 Gusht Gjiko po tregohet një baba i përkushtuar. Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita, po e shijojnë çdo moment të rritjes së djalit të tyre, shkruan adrierdredironcrusherkeswyn.xyzinfo Disa nga momentet më të bukura çifti po i ndajnë nëpërmjet fotografive e videove edhe me ndjekësit e [ ].

Leave a Comment